Na stadionie St. Mary's Stadium odbyło się spotkanie między Southampton i Leeds: wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Southampton i Leeds wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Southampton a Leeds.

Gole strzelali: A. Broja 53' 1-0 N. Redmond

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 75' Alex McCarthy 83'

Żółte kartki Leeds: Tyler Roberts 47' Pascal Struijk 58' Diego Llorente 70'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Southampton zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Chelsea i Watford. Kolejno natomiast Leeds z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Norwich.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi potyczki w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Jan Bednarek Tyler Roberts systematycznie serwują fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Obserwujemy idealnie wyliczone gole i asysty, brutalne sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Southampton i Leeds w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak St. Mary's Stadium.